Share This Post

Kawiarnia Otaku

Witaj w Kawiarni Otaku!

Witaj w Kawiarni Otaku!

Witaj w Kawiarni Otaku!

Kawiarnia Otaku to miejsce, w którym znajdziesz recenzje mang i anime oraz nowinki na temat zapowiedzi wydawniczych, czy organizowanych eventów. Oprócz tego porozmawiamy sobie troszkę o samym “byciu otaku”. Poznacie też wiele różnych ciekawostek! W kawiarni jak to w kawiarni – klimat swobodny, a wpisy mające bardziej formę luźnej pogawędki niż naukowego eseju.

W tych progach każdy miłośnik szeroko pojętej subkultury otaku jest mile widziany!

Jeśli jesteś początkującym fanem anime, lub tylko od czasu do czasu sięgasz po jakąś mangę – także nie wahaj się tu wstąpić:)

Aby dołączyć do kawiarnianej społeczności i móc rozmawiać z innymi odwiedzającymi to wyjątkowe miejsce, wystarczy założyć konto. W tym celu kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym rogu paska menu.

Teraz możesz dyskutować na forum, zawierać nowe znajomości poprzez zapraszanie innych użytkowników do grona znajomych oraz dzielić się wszystkimi spostrzeżeniami z ludźmi, którzy interesują się tym, co Ty!

Masz pytania? Zajrzyj do FAQs.

Nie znalazłeś/łaś tam odpowiedzi? Napisz do mnie 🙂

Tymczasem zaparz kawę (lub przepyszną gorącą czekoladę z pianką), wybierz swój wirtualny stolik, usiądź wygodnie, a potem… czytaj, komentuj, dyskutuj. Poznaj innych otaku i delektuj się przyjemną chwilą spędzoną w tej specyficznej wirtualnej kawiarni.

Mam nadzieję, że będziesz tu często wpadał!

Zapraszam! 🙂

Share This Post

Leave a Reply