Aktywność

 • Mo opublikował 7 miesięcy, 4 tygodnie temu

  Kochani moi “Otakowicze”, mam do Was pytanie.
  Otóż na początku mej działalności, oprócz Kawiarni Otaku, stworzyłam także forum dyskusyjne, byście mieli gdzie wymieniać się opiniami. (Tu link: http://kawiarniaotaku.pl/forum/).
  Zauważyłam jednak, że tamta zaproponowana przeze mnie forma nie sprawdziła się, dlatego postanowiłam otworzyć inne, co prawda nieco mniej rozbudowane, ale może łatwiej dostępne forum. Czyli to tutaj: http://kawiarniaotaku.pl/forums/
  Pomyślałam jednak, że może nie wszyscy widzieli/wiedzieli o starym forum, może tamta forma była lepsza? Co sądzicie? Czekam na opinie, bo jest to dla mnie ważna kwestia. Nie wiem czy powinnam usunąć stare forum, czy wręcz przeciwnie – nowe przenieść do starego? Które jest lepsze/bardziej czytelne/ładniejsze?
  Czekam na Wasze opinie, bo bez sensu jest dublować forum. Pomóżcie 🙂

  • To “forumS” rzeczywiście łatwiej z dostępem, na tej zewnętrznej potrzebna jest ponowna rejestracja chyba, nawet o nim nie wiedziałem. IMO to form osadzone w serwisie jest dobre.

   • A gdyby, na przykład, udało mi się połączyć zewnętrzne forum ze stroną w taki sposób, że stare forum nie wymagałoby ponownej rejestracji? Zachęciłoby to do korzystania czy nie?

    • Nie mam pojęcia
     Osobiście sam nowych wątków raczej nie zakładam a w post wejdę raczej po tym jak wyświetli się na tym “wallu” – jestem po prostu bardziej takim niedzielnym użytkownikiem dlatego pisałem że to forum tutaj na miejscu jest w sumie ok