Aktywność

 • Mo opublikował 11 miesięcy temu

  Kochani moi “Otakowicze”, mam do Was pytanie.
  Otóż na początku mej działalności, oprócz Kawiarni Otaku, stworzyłam także forum dyskusyjne, byście mieli gdzie wymieniać się opiniami. (Tu link: http://kawiarniaotaku.pl/forum/).
  Zauważyłam jednak, że tamta zaproponowana przeze mnie forma nie sprawdziła się, dlatego postanowiłam otworzyć inne, co prawda nieco mniej rozbudowane, ale może łatwiej dostępne forum. Czyli to tutaj: http://kawiarniaotaku.pl/forums/
  Pomyślałam jednak, że może nie wszyscy widzieli/wiedzieli o starym forum, może tamta forma była lepsza? Co sądzicie? Czekam na opinie, bo jest to dla mnie ważna kwestia. Nie wiem czy powinnam usunąć stare forum, czy wręcz przeciwnie – nowe przenieść do starego? Które jest lepsze/bardziej czytelne/ładniejsze?
  Czekam na Wasze opinie, bo bez sensu jest dublować forum. Pomóżcie 🙂

  • To “forumS” rzeczywiście łatwiej z dostępem, na tej zewnętrznej potrzebna jest ponowna rejestracja chyba, nawet o nim nie wiedziałem. IMO to form osadzone w serwisie jest dobre.

   • A gdyby, na przykład, udało mi się połączyć zewnętrzne forum ze stroną w taki sposób, że stare forum nie wymagałoby ponownej rejestracji? Zachęciłoby to do korzystania czy nie?

    • Nie mam pojęcia
     Osobiście sam nowych wątków raczej nie zakładam a w post wejdę raczej po tym jak wyświetli się na tym “wallu” – jestem po prostu bardziej takim niedzielnym użytkownikiem dlatego pisałem że to forum tutaj na miejscu jest w sumie ok